Lista Członków Komisji Międzyzakładowej – kadencja 2014-2018

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność”
POiW Wrocław–Krzyki
KADENCJA 2014-2018
(82 osoby) 

Anna Benedyk Centrum Kształcenia Praktycznego
Piotr Drozd Centrum Kształcenia Praktycznego
Agnieszka Kowalska Centrum Usług Informatycznych
Maria Ruchlewicz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Andrzej Karpiński Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Jacek Osuch Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Dorota Rumianowska Fundacja Edukacji Międzynarodowej
Małgorzata Polańska Gimnazjum nr 3
Małgorzata Hajduk Gimnazjum nr 17
Joanna Hendrysiak Gimnazjum nr 21
Małgorzata Rejdych-Martyniak Gimnazjum nr 25
Piotr Otrębski Gimnazjum nr 30
Aneta Hondowska Gimnazjum nr 34
Jerzy Zakrzewski Gimnazjum nr 34
Dorota Waligóra Gminny Zespół Szkół w Bielanach Wrocławskich
Brygida Całus HANDICAP
Urszula Merchelska Koło Emerytów
Anna Kaleta Liceum Ogólnokształcące nr IV
Grażyna Krysiewicz Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Barbara Misiak Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
Irena Winczura Przedszkole nr 12
Renata Kuczniak Przedszkole nr 35
Julian Pawlak Przedszkole nr 52
Justyna Zygadło Przedszkole nr 52
Karolina Falińska Przedszkole nr 56
Emilia Bogacz Przedszkole nr 80
Wiesława Przygodzka Przedszkole nr 107
Anna Klementowska Przedszkole nr 108
Mariola Gajek Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ola Lamorska Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ewa Święcka Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Anna Barszczewska-Sobczyk Szkoła Podstawowa nr 2
Izabela Półgrabia Szkoła Podstawowa nr 9
Iwona Michalska Szkoła Podstawowa nr 23
Ewa Zapałowska-Gieranin Szkoła Podstawowa nr 30
Małgorzata Buś Szkoła Podstawowa nr 42
Lidia Gustaw Szkoła Podstawowa nr 61
Elżbieta Brożek Szkoła Podstawowa nr 68
Barbara Sołtys Szkoła Podstawowa nr 68
Romualda Wojtuś Szkoła Podstawowa nr 72
Beata Jaroszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 73
Ewa Golonka Szkoła Podstawowa nr 76
Ewa Gronkiewicz Szkoła Podstawowa nr 76
Beata Walczuk Szkoła Podstawowa nr 76
Katarzyna Krysztoforska Szkoła Podstawowa nr 80
Anita Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 80
Lidia Wodnik Szkoła Podstawowa nr 85
Izabela Przepiórkiewicz Szkoła Podstawowa nr 90
Dorota Wilczek Szkoła Podstawowa nr 93
Danuta Czarnowska Szkoła Podstawowa nr 96
Marzena Krzemień Szkoła Podstawowa nr 96
Daria Gajda Szkoła Podstawowa nr 99
Małgorzata Ząbek Technikum nr 15
Oktawian Sawicki Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 119
Krzysztof Szydłowski Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wojciech Boruta Wrocławskie Centrum Opieki I Wychowania
Anna Kędzierska Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Jan Białoskórski Zakład Poprawczy w Sadowicach
Adam Kozub Zespół Placówek Oświatowych nr 3
Beata Gałda Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Bożena Lichosik Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Katarzyna Kawaler Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Edyta Kołacz Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Jarosław Krauze Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Małgorzata Skrobot Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Katarzyna Stepek Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Małgorzata Grabowska-Drukier Zespół Szkolno Przedszkolny nr 19
Małgorzata Gruszczyńska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 19
Rafał Busse Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Barbara Birczyńska Zespół Szkół Ekonomicznych
Małgorzata Kopij Zespół Szkół Ekonomicznych
Bernadetta Kruk-Manasterska Zespół Szkół Ekonomicznych
Elżbieta Szymańska Zespół Szkół Ekonomicznych
Elżbieta Majewska-Cieśla Zespół Szkół Gastronomicznych
Jarosława Bucior Zespół Szkół nr 23
Antoni Winiarski Zespół Szkół nr 23
Marek Szurmiński Zespół Szkół nr 4
Krystyna Kochan Zespół Szkół nr 5
Anna Pandura Zespół Szkół nr 5
Ewa Bury Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Iwona Olearnik Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Barbara Grell-Berezowska Zespół Szkół Zawodowych nr 5