Lista Członków Komisji Międzyzakładowej

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność”
POiW Wrocław–Krzyki
KADENCJA 2018-2022

Piotr Drozd Centrum Kształcenia Praktycznego
Danuta Pilch-Kowalczyk Centrum Kształcenia Praktycznego
Grzegorz Gałka Centrum Usług Informatycznych
Agnieszka Narojczyk Centrum Usług Informatycznych
Agnieszka Kowalska Centrum Usług Informatycznych
Katarzyna Kowalska-Hoppe Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Maciej Boszkiewicz Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13
Wacław Falkowski Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13
Jacek Osuch Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13
Urszula Merchelska Emeryt
Violett Wirszyc Fundacja Edukacji Międzynarodowej
Maria Szczeciak Gimnazjum nr 3
Małgorzata Polańska Gimnazjum nr 3
Małgorzata Hajduk Gimnazjum nr 17
Anna Kaleta Liceum Ogólnokształcące nr IV
Katarzyna Sawicka Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Piotr Otrębski Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Agnieszka Żmija Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
Barbara Misiak Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
Irena Winczura Przedszkole nr 12
Renata Kuczniak Przedszkole nr 35
Julian Pawlak Przedszkole nr 52
Karolina Falińska-Krakowiak Przedszkole nr 56
Emilia Bogacz Przedszkole nr 80
Wiesława Przygodzka Przedszkole nr 107
Anna Klementowska Przedszkole nr 108
Małgorzata Kopij Przedszkole nr 141
Ola Lamorska Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ewa Święcka Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Mariola Gajek Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ewa Supel Szkoła Podstawowa nr 101
Anna Barszczewska-Sobczyk Szkoła Podstawowa nr 2
Renata Karaszewska Szkoła Podstawowa nr 4
Izabela Półgrabia Szkoła Podstawowa nr 9
Barbara Kocowicz Szkoła Podstawowa nr 23
Iwona Michalska Szkoła Podstawowa nr 23
Grażyna Hryniewiecka – Dudek Szkoła Podstawowa nr 30
Anna Łazunda-Wierzgacz Szkoła Podstawowa nr 30
Joanna Pawlak Szkoła Podstawowa nr 30
Ewa Zapałowska-Gieranin Szkoła Podstawowa nr 30
Małgorzata Buś Szkoła Podstawowa nr 42
Agnieszka Wilk Szkoła Podstawowa nr 61
Lidia Gustaw Szkoła Podstawowa nr 61
Katarzyna Koźlewicz Szkoła Podstawowa nr 64
Elżbieta Brożek Szkoła Podstawowa nr 68
Barbara Sołtys Szkoła Podstawowa nr 68
Małgorzata Klarowicz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Romualda Wojtuś Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
Elżbieta Żołyńska Szkoła Podstawowa nr 73
Beata Walczuk Szkoła Podstawowa nr 76
Magdalena Młochowska Szkoła Podstawowa nr 76
Joanna Hendrysiak Szkoła Podstawowa nr 77
Agnieszka Partyka Szkoła Podstawowa nr 80
Anita Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 80
Lidia Wodnik Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85
Izabela Przepiórkiewicz Szkoła Podstawowa nr 90
Małgorzata Rejdych-Martyniak Szkoła Podstawowa nr 90
Elżbieta Stec Szkoła Podstawowa nr 90
Dorota Wilczek Szkoła Podstawowa nr 93
Marzena Krzemień Szkoła Podstawowa nr 96
Anna Wiatrowska Szkoła Podstawowa nr 96
Oktawian Sawicki Szkoła Podstawowa nr 99
Dorota Waligóra Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich
Małgorzata Pęczek Szkoła Podstawowa w Kobierzycach
Małgorzata Ząbek Technikum nr 15
Krzysztof Szydłowski Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wojciech Boruta Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Magdalena Łukasiewicz Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Antonina Jakubek-Józefowska Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Anna Kędzierska Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Jan Białoskórski Zakład Poprawczy w Sadowicach
Adam Kozub Zespół Placówek Oświatowych nr 3
Aneta Hondowska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1
Beata Gałda Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Bożena Lichosik Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Aneta Czarnecka Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Anna Dawid Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Edyta Kołacz Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Marzena Rotman Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Anna Szczytkowska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Laura Śnihur Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Bożena Wasielewska Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Małgorzata Skrobot Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Małgorzata Grabowska-Drukier Zespół Szkolno Przedszkolny nr 19
Karol Iwanowski Zespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych
Rafał Busse Zespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych
Barbara Birczyńska Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogólnokształcących
Marek Szurmiński Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogólnokształcących
Bernadetta Kruk-Manasterska Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogólnokształcących
Elżbieta Majewska-Cieśla Zespół Szkół Gastronomicznych
Antoni Winiarski Zespół Szkół Logistycznych
Anna Pandura Zespół Szkół nr 5
Eleonora Buszta Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Agnieszka Zatorska Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Barbara Grell-Berezowska Zespół Szkół Zawodowych nr 5