Lista Delegatów MOZ POiW Wrocław-Krzyki – kadencja 2014-2018

Delegaci MOZ NSZZ „Solidarność”
POiW Wrocław–Krzyki
KADENCJA 2014-2018
(102 osoby)

Anna Benedyk Centrum Kształcenia Praktycznego
Piotr Drozd Centrum Kształcenia Praktycznego
Agnieszka Kwalska Centrum Usług Informatycznych
Grzegorz Gałka Centrum Usług Informatycznych
Agnieszka Narojczyk Centrum Usług Informatycznych
Maria Ruchlewicz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Maciej Boszkiewicz Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Andrzej Karpiński Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Grzegorz Kwiatkowski Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Jacek Osuch Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. nr 13
Dorota Rumianowska Fundacja Edukacji Międzynarodowej
Małgorzata Hajduk Gimnazjum nr 17
Joanna Hendrysiak Gimnazjum nr 21
Małgorzata Rejdych-Martyniak Gimnazjum nr 25
Elżbieta Stec Gimnazjum nr 25
Małgorzata Polańska Gimnazjum nr 3
Ewa Maroń-Olearczyk Gimnazjum nr 30
Piotr Otrębski Gimnazjum nr 30
Aneta Hondowska Gimnazjum nr 34
Jerzy Zakrzewski Gimnazjum nr 34
Dorota Waligóra Gminny Zespół Szkół w Bielanach Wrocławskich
Brygida Całus HANDICAP
Urszula Merchelska Koło Emerytów
Bogdan Surdyk Koło Emerytów
Anna Kaleta Liceum Ogólnokształcące nr IV
Grażyna Krysiewicz Liceum Ogólnokształcące nr VIII
Barbara Misiak Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
Wiesława Przygodzka Przedszkole nr 107
Anna Klementowska Przedszkole nr 108
Irena Winczura Przedszkole nr 12
Renata Kuczniak Przedszkole nr 35
Julian Pawlak Przedszkole nr 52
Justyna Zygadło Przedszkole nr 52
Karolina Falińska Przedszkole nr 56
Emilia Bogacz Przedszkole nr 80
Mariola Gajek Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ola Lamorska Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Ewa Święcka Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Katarzyna Zawadzka Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11
Anna Barszczewska-Sobczyk Szkoła Podstawowa nr 2
Barbara Kocowicz Szkoła Podstawowa nr 23
Ewa Zapałowska-Geranin Szkoła Podstawowa nr 47
Małgorzata Gruszczyńska Szkoła Podstawowa nr 47
Lidia Gustaw Szkoła Podstawowa nr 61
Elżbieta Brożek Szkoła Podstawowa nr 68
Barbara Sołtys Szkoła Podstawowa nr 68
Romualda Wojtuś Szkoła Podstawowa nr 72
Beata Jaroszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 73
Ewa Golonka Szkoła Podstawowa nr 76
Ewa Gronkiewicz Szkoła Podstawowa nr 76
Beata Walczuk Szkoła Podstawowa nr 76
Katarzyna Maria Krysztoforska Szkoła Podstawowa nr 80
Anita Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 80
Lidia Wodnik Szkoła Podstawowa nr 85
Izabela Półgrabia Szkoła Podstawowa nr 9
Jolanta Sulicz Szkoła Podstawowa nr 9
Izabela Przepiórkiewicz Szkoła Podstawowa nr 90
Danuta Czarnowska Szkoła Podstawowa nr 96
Marzena Krzemień Szkoła Podstawowa nr 96
Daria Gajda Szkoła Podstawowa nr 99
Małgorzata Ząbek Technikum nr 15
Oktawian Sawicki Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 119
Krzysztof Szydłowski Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Ilona Gęsikowska Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Ewelina Harężlak Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Monika Waśniewska Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Anna Kędzierska Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Jan Białoskórski Zakład Poprawczy w Sadowicach
Joanna Kruszelnicka Zakład Poprawczy w Sadowicach
Jarosław Matuszewski Zakład Poprawczy w Sadowicach
Małgorzata Buś Zespół Placówek Oświatowych nr 1
Adam Kozub Zespół Placówek Oświatowych nr 3
Edyta Ruszel Zespół Placówek Oświatowych nr 3
Katarzyna Kawaler Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Edyta Kołacz Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Jarosław Krauze Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Małgorzata Skrobot Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Mirosław Smolański Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Katarzyna Stepek Zespół Szkolno Przedszkolny nr 17
Beata Gałda Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Bożena Lichosik Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6
Małgorzata Grabowska-Drukier Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19
Rafał Busse Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Magdalena Samotiuk Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Małgorzata Kopij Zespół Szkół Ekonomicznych
Bernadetta Kruk-Manasterska Zespół Szkół Ekonomicznych
Anna Zajchowska Zespół Szkół Gastronomicznych
Jarosława Bucior Zespół Szkół nr 23
Antoni Winiarski Zespół Szkół nr 23
Radosław Bala Zespół Szkół nr 4
Marek Gut Zespół Szkół nr 4
Marek Szurmiński Zespół Szkół nr 4
Krystyna Kochan Zespół Szkół nr 5
Anna Pandura Zespół Szkół nr 5
Ewa Bury Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Iwona Olearnik Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Agnieszka Zatorska Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Barbara Grell-Berezowska Zespół Szkół Zawodowych nr 5